Regulamin

 1. Użytkownicy przed rozpoczęciem korzystania z serwisu, są zobowiązani zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Rozpoczęcie korzystania oznaczają akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.
 2. Informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i informacje w sprawie wykorzystania plików cookies – znajdziesz w zakładce o polityce prywatności.
 3. Rekomendujemy, do weryfikacji informacji znalezionych w Internecie, tych, które są obecne na blogu Sekrety Hipokratesa (obejmującym strony na Facebooku, Instagramie, TikTok i komunikację e-mailową). Jest to szczególnie istotne, gdy informacje te dotyczą spraw związanych ze zdrowiem i leczeniem.
 4. Zachęcamy do zapoznania się z bibliografią i źródłem wykorzystanych do opracowania artykułów.
 5. Wszystkie treści przedstawione na www.sekretyhipokratesa.pl mają jedynie charakter informacyjny i popularnonaukowy. 
 6. W żadnym wypadku treści na blogu Sekrety Hipokratesa nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej.
 7. Autorzy tworzący blog nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody w zakresie, w jakim podmioty czytelnicy lub podmioty trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody, podejmując lub zaniechując czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu, szczególnie związane z zastosowaniem, lub niezastosowaniem dowolnego środka, czy ze zmianą leczenia.
 8. Artykuły nie stanowią porady lekarskiej ani nie sugeruje jakichkolwiek terapii.
 9. Cała treść przedstawiona na blogu oraz w każdym kanale komunikacji (strona internetowa, Facebook, Instagram, TikTok, newsletter, itp.) ma charakter subiektywny i prezentuje selektywne informacje dotyczące przedstawionych środków, substancji, ekstraktów naturalnych, żywienia oraz sposobów holistycznej naprawy organizmu. 
 10. Przed użyciem jakiegokolwiek preparatu, ekstraktu roślinnego czy suplementu zawsze dokładnie przeczytaj informacje na jego temat i skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. „Przed użyciem jakiegokolwiek leku, dokładnie przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ niewłaściwe stosowanie leków zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 11. Autorzy i moderator dają sobie prawo do dowolnej moderacji komentarzy.
 12. Blog sekretyhipokratesa.pl nie bierze odpowiedzialności za treści, opinie i komentarze publikowane na naszej stronie i portalach społecznośćowych i kanałach komunikacji przez osoby prywatne i firmy.
 13. Osoba komentująca ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść swojego komentarza.
 14. Wszystkie treści zamieszczone na blogu są tworzone przez grupę autorów. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez pisemnej zgody lub mailowej zgody.
 15. Niniejsza strona internetowa zawierająca informacje o witaminach, substancjach odżywczych, ziołach, substancjach botanicznych i innych produktach – służy wyłącznie do przekazywania ogólnych informacji na temat zdrowia. Strona sekretyhipokratesa.pl nie może być wykorzystywana jako substytut porady medycznej, diagnozy lub leczenia jakiegokolwiek stanu zdrowia lub problemu. Użytkownicy niniejszej strony internetowej nie powinni polegać na informacjach na niej zawartych w odniesieniu do własnych problemów zdrowotnych. Wszelkie pytania dotyczące własnego zdrowia należy kierować do własnego lekarza lub innego podmiotu świadczącego opiekę zdrowotną. Strona sekretyhipokratesa.pl nie udziela żadnych gwarancji ani wyraźnych lub dorozumianych oświadczeń dotyczących dokładności, kompletności, aktualności, porównywalnego lub kontrowersyjnego charakteru lub przydatności jakichkolwiek informacji zawartych lub przywoływanych na tej stronie internetowej. Autorzy wpisów i sekretyhipokratesa.pl nie ponosi żadnego ryzyka związanego z korzystaniem z niniejszej witryny internetowej lub zawartych w niej informacji. Informacje związane ze zdrowiem zmieniają się często, dlatego informacje zawarte na tej stronie internetowej mogą być nieaktualne, niekompletne lub nieprawidłowe. Korzystanie z tej witryny internetowej nie tworzy wyraźnej ani dorozumianej relacji lekarz-pacjent. Niniejszym zaleca się skonsultowanie się z lekarzem lub innym profesjonalnym dostawcą opieki zdrowotnej przed podjęciem jakichkolwiek decyzji lub podjęciem jakichkolwiek działań lub niepodejmowaniem jakichkolwiek działań związanych z jakimkolwiek problemem lub kwestią opieki zdrowotnej, które mogą wystąpić w dowolnym momencie, teraz lub w przyszłości. Korzystając z niniejszej strony internetowej, użytkownik zgadza się, że ani blog sekretyhipokratesa.pl , ani żadna inna strona nie ponosi ani nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje lub działania podjęte lub niepodjęte w związku z korzystaniem przez użytkownika z informacji przedstawionych na niniejszej stronie internetowej.

Serdeczne pozdrowienia,

Zespół SH