Regulamin

 1. Użytkownicy przed rozpoczęciem korzystania z serwisu, są zobowiązani zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Rozpoczęcie korzystania oznaczają akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.
 2. Informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i informacje w sprawie wykorzystania plików cookies – znajdziesz w zakładce o polityce prywatności.
 3. Rekomendujemy, do weryfikacji informacji znalezionych w Internecie, tych, które są obecne na blogu Sekrety Hipokratesa (obejmującym strony na Facebooku i komunikację e-mailową). Jest to szczególnie istotne, gdy informacje te dotyczą spraw związanych ze zdrowiem i leczeniem.
 4. Zachęcamy do zapoznania się z bibliografią i źródłem wykorzystanych do opracowania artykułów.
 5. Wszystkie treści przedstawione na www.sekretyhipokratesa.pl mają jedynie charakter informacyjny i popularnonaukowy. 
 6. W żadnym wypadku treści na blogu Sekrety Hipokratesa nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej.
 7. Autorzy tworzący blog nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody w zakresie, w jakim podmioty czytelnicy lub podmioty trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody, podejmując lub zaniechując czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu, szczególnie związane z zastosowaniem, lub niezastosowaniem dowolnego środka, czy ze zmianą leczenia.
 8. Artykuły nie stanowią porady lekarskiej ani nie sugeruje jakichkolwiek terapii.
 9. Cała treść przedstawiona na blogu oraz w każdym kanale komunikacji (strona internetowa, Facebook, Instagram itp.) ma charakter subiektywny i prezentuje selektywne informacje dotyczące przedstawionych środków, substancji, ekstraktów naturalnych, żywienia oraz sposobów holistycznej naprawy organizmu. 
 10. Przed użyciem jakiegokolwiek preparatu, ekstraktu roślinnego czy suplementu zawsze dokładnie przeczytaj informacje na jego temat i skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. „Przed użyciem jakiegokolwiek leku, dokładnie przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ niewłaściwe stosowanie leków zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 11. Autorzy i moderator dają sobie prawo do dowolnej moderacji komentarzy.
 12. Blog sekretyhipokratesa.pl nie bierze odpowiedzialności za treści, opinie i komentarze publikowane na naszej stronie i portalach społecznoścowych i. kanałąch komunikacji przez osoby prywatne i firmy.
 13. Osoba komentująca ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść swojego komentarza.
 14. Wszystkie treści zamieszczone na blogu są tworzone przez grupę autorów. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez pisemnej zgody lub mailowej zgody.

Serdeczne pozdrowienia,

Zespół SH